Copyright © 2014 by Lumiére Laerskool.

Website design done by Network Computer Wireless.

Tuis  │  Algemeen  │  Ontmoet Ons  │  Akademie  │  Kultuur  │  Sport  │  Graad R  │ Kontak Ons

Vind ons op Facebook
  • Wix Facebook page

Kontak Ons

Tel : 016 971 2033

Faks : 086 684 2501

Epos : admin@lumies.co.za

 

Adres :

Wolwekop Straat, Vaalpark

Sasolburg

1947

 

Kliek hier vir aanwysings na ons skool

Lumies Sport

Page Title

Krieket, hokkie, tennis en skaak het begin. Ouers moet asseblief toesien dat leerlinge al die oefeninge bywoon. Oefentye is as volg:

 

Krieket:          

Mini (O/6)                   Maandag, Dinsdag, Donderdag

Mini (O/7)                   Maandag, Dinsdag, Donderdag   13:15 – 14:00

O/8 + O/9                   Maandag, Dinsdag, Donderdag   13:15 – 14:00

O/11+ 13                    Maandag, Dinsdag, Donderdag   14:00 – 15:00

 

Tennis:             

Beginners                   Maandae, Woensdae              13:15 – 14:00

Jnr Seuns+Meisies     Maandae                                 15:00 – 16:00

                                   Woensdae                               16:00 - 17:00  

Snr Meisies                Maandae                                 14:00 – 15:00

                                   Woensdae                               15:00 – 16:00

Snr Seuns                  Maandae                                 16:00 – 17:00

                                   Woensdae                               14:00 – 15:00

 

Hokkie:          

O/6                              Maandag, Dinsdag, Donderdag

O/7, 8, 9                      Maandag, Dinsdag, Donderdag 13:20 – 14:20

O/10, 11, 13                Maandag, Dinsdag, Donderdag 14:00 – 15:00.

Cricket, hockey, tennis and chess have started.  Parents must please assist us in ensuring that learners attend all practises.  Practise times are:

 

Cricket:          

Mini (U/6)                   Monday, Tuesday, Thursday

Mini (U/7)                   Monday, Tuesday, Thursday   13:15 – 14:00

U/8 + U/9                   Monday, Tuesday, Thursday   13:15 – 14:00

U/11+ 13                    Monday, Tuesday, Thursday   14:00 – 15:00

Tennis:                        

Beginners                   Mondays, Wednesdays           13:15 – 14:00

Jnr Boys +Girls           Mondays                                 15:00 – 16:00

                                   Wednesdays                            16:00 - 17:00  

Snr Girls                     Mondays                                  14:00 – 15:00

                                   Wednesdays                            15:00 – 16:00

Snr Boys                     Mondays                                 16:00 – 17:00

                                   Wednesdays                            14:00 – 15:00

 

Hockey:          

U/6                              Monday, Tuesday, Thursday

U/7, 8, 9                      Monday, Tuesday, Thursday  13:20 – 14:20

U/10, 11, 13                Monday, Tuesday, Thursday  14:00 – 15:00.